poniedziałek, 22 lutego 2016

Za metą

Zapomniany program sportowy, który w latach dziewięćdziesiątych emitowany był przez TVP 2. Zapomniany do tego stopnia, że trudno znaleźć o nim informacje. Dlatego dziś tylko krótki wpis dla upamiętnienia tego, czego już nie ma.
Program pojawiał się w czwartki po godzinie 20.00. Trwał około 40-50 minut. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że prowadzącym był Włodzimierz Szaranowicz, mogę się jednak mylić. 
Po nazwie programu łatwo domyślić, że był to program sportowy. Pokazywano w nim krótkie relacje z różnych wydarzeń sportowych z minionego tygodnia. Oglądało się go z zaciekawieniem, bo były to jeszcze czasy, gdy transmisje sportowe nie były dostępne na wyciągnięcie ręki w kilkunastu kanałach. Skróty meczów, ważnych wydarzeń w innych dyscyplinach sportowych - to było coś, co mnie bardzo ciekawiło. 
Obecnie taki program raczej nie cieszyłby się zbyt wielkim zainteresowaniem. W dobie internetu, wielu kanałów sportowych i możliwością obejrzenia niemal wszystkiego, czego się chce taki program jak "Za metą" chyba nie miałby racji bytu. A może się mylę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz