sobota, 5 lipca 2014

Brygada Acapulco

   Dziś krótki wpis o serialu, który w połowie lat dziewięćdziesiątych był emitowany przez Telewizję Polsat. Pierwszy sezon pojawiał się we wtorki o 21, drugi bodaj w piątki o tej samej porze. Mowa o Brygadzie Acapulco.
   Jedną z głównych ról grała Catherine Oxenberg. Serial opowiadał o grupie zwalczającej międzynarodowy terroryzm, choć z tego co pamiętam, to znacznie częściej można było w serialu zobaczyć skąpo ubrane dziewczyny i plażę niż porządną akcję. Tak czy inaczej jednak, jako że wcześniej rzadko pojawiały się tego typu seriale, przyciągał on, szczególnie młodych ludzi przed telewizory.
   Serial łącznie miał dwie serie - 48 odcinków. Telewizja Polsat w późniejszych latach nie zdecydowała się na kolejną emisję serialu, a przynajmniej ja nie pamiętam, by tak było. Za to bodaj w 2007 roku serial pojawił się w stacji Tele 5. Może kiedyś, gdy znów będzie w telewizji usiądę przed telewizorem, by przypomnieć sobie jedną z telewizyjnych pozycji, jaką oglądałem mając kilka lub kilkanaście lat.
   A w ramach ciekawostki podam tytuł serialu, pod jakim pojawił się w telewizji węgierskiej. Brzmiał on: "Acapulco akciocsoport". Ciekawie prawda?
   A w tym miejscu znajdziecie opening serialu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz