sobota, 20 kwietnia 2013

Kręć z nami

Dziś o programie, o którym trudno cokolwiek znaleźć w internecie.
Pod koniec lat 90, bodaj w 1998 roku w niedzielne wieczory pojawiał się program zatytułowany "Kręć z nami". Prowadzili go Tadeusz Ross i Brian Scott. Program trwał pół godziny, a na antenie TVN był emitowany ledwie kilka miesięcy, po czym wszyscy o nim zapomnieli.
Słyszałem i czytałem krytyczne opinie na temat tego programu, ja jednak chętnie zasiadałem przed telewizorem, by popatrzeć na kolejne odcinki. O co chodziło w programie? Temat przewodni - reklama. Ludzie albo kręcili własną, zmyśloną reklamę czegokolwiek, albo też parodiowali reklamę istniejącą. Z tego co pamiętam najlepsi otrzymywali jakąś nagrodę.
Do dziś pamiętam na przykład kopię reklamy dezodorantu Axe (tę w windzie)... Albo też kopię proszku do prania Bonux (nie wiem, czy wtedy nie był pod nazwą Tix). Z niektórych można było się naprawdę pośmiać. 
Dziś próżno szukać jakichkolwiek zdjęć czy odcinków tego programu. Znalezienie jakiegokolwiek odnośnika graniczy niemal z cudem, toteż ci, którzy nie mieli okazji oglądać tego programu nie mogą zobaczyć, jak dokładnie on przebiegał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz